Selecteer een pagina

Nu de zomer weer zijn einde gaat naderen wordt het tijd om onze eerste bijeenkomst van 2021 te organiseren. We gaan voor deze bijeenkomst op zijn Italiaans Na”Someren” en genieten van ‘La bella Italia’. Dit doen we in het Italiaans restaurant Valentino in Someren. We zullen daar delizioso verwend worden met een vier gangen diner en het nodige glaasje wijn of bier.

Uiteraard zal deze bijeenkomst conform de dan geldende regels georganiseerd worden. Dat betekend op dit moment dat gasten een geldig coronatoegangsbewijs dienen te tonen om toegang te krijgen tot het restaurant. Er zal hierop bij de deur gecontroleerd worden.

Leden kunnen zich aanmelden door een mail te sturen naar info@businessclubbrabant.nl.
Nog geen lid en wil je de ongespannen sfeer van onze club een ervaren? Stuur dan een mailtje naar info@businessclubbrabant.nl. Afhankelijk van de aantal aanmeldingen en de maximaal toelaatbare gasten kunnen we u wellicht als introducé toelaten.

Datum bijeenkomst:
Donderdag 21 oktober 2021  17:00 tot 23:30

Locatie:
Wilhelminaplein 32
5711 EL Someren